DONACIJA ŠKOLSKIH LEKTIRA

DONACIJA ŠKOLSKIH LEKTIRA

Obrazovanje je proces koji svi ljudi žive : djeca, njihovi roditelji, uposlenici, ali i cijela društvena zajednica.
Mikrokreditna Fondacija SUNRISE već dugi niz godina potiče unapređenje obrazovanja u Bosni i Hercegovini pa se tako odazvala i našem pozivu, te učestvovala u kreiranju boljih uslova rada za naše učenike. Fondacija je velikodušno donirala 200 knjiga školskih lektira našoj biblioteci. Time će olakšati rad našim učenicima, nastavnicima i bibliotekarki.

Ukupno 529 učenika uživati će u doživljajima junaka iz poznatih naslova, kao i u lijepom, novom dizajnu knjiga. Novi naslovi od II do IX razreda obradovat će kako najmlađe čitaoce, tako i starije koji se uvijek rado vrate već pročitanim djelima.

Zahvaljujemo se Mikrokreditnoj Fondaciji SUNRISE i gospođi Sanji Ćuk koji su pružili veliku pomoć pri obnovi bibliotečkog fonda!

„Dobra knjiga je događaj u mom životu.”