Dan planete Zemlje u produženom boravku naše škole

Dan planete Zemlje u produženom boravku naše škole

Dan planete Zemlje u produženom boravku je bio inspirativan i edukativan. Naši učenici su obilježili ovaj važan dan kroz raznolike likovne radove koji oslikavaju ljepotu i značaj naše planete. Uz to, pogledali smo i inspirativan film koji nas je poučio o važnosti očuvanja okoliša i malim akcijama koje možemo poduzeti za bolju budućnost Zemlje. Kao završni korak, učenici su zasadili cvijeće simbolizirajući našu brigu i ljubav prema Zemlji. Učenici su pokazali svoju spremnost i volju da aktivno sudjeluju u zaštiti okoliša kroz jednostavne korake poput recikliranja, štednje energije i očuvanja prirodnih resursa.

Hvala svim učenicima koji su sudjelovali u obilježavanju ovog važnog dana i pokazali svoju predanost očuvanju naše predivne planete!

Kao što svaka kapljica čini okean, tako i sva dobra djela čine svijet ljepšim mjestom za sve nas.