OBAVJEŠTENJE

Početak nastave u školskoj 2024/25. godini je u ponedjeljak, 2. septembra 2024. godine.

U školskoj 2024/25. nastava će se odvijati u dvije smjene, koje će se mijenjati sedmično po razredima:

U centralnoj školi (Logavina):

II, IV, VI, VIII razred počinje sa prvom smjenom u 8,00 sati
I, III, V, VII i IX razred počinje sa drugom smjenom u 13,15 sati

U područnoj školi (Sedrenik):

II, III i V razred će stalno biti prva smjena
I i IV razred će stalno biti međusmjena od 11,30 sati

Raspored aktivnosti za prvi dan nastave – ponedjeljak, 2. septembar 2024.g.

Učenici II, IV, VI i VIII razreda će doći u 8,00 sati u školu (za odjeljenja 6-3 i 8-3 autobus sa Sedrenika polazi z 7,30, a povratak je u 8,50 sati).

Učenici I, III, V i VII razreda će doći u 9,00 sati (za odjeljenje 7-3 autobus sa Sedrenika polazi u 8,30, a povratak je u 9,50 sati).

Učenici će imati jedan čas sa svojim razrednikom, te će dobiti raspored časova i ostale upute.

Učenici IX razreda u prvoj sedmici septembra idu na ekskurziju.

Svi učenici koji polaze u prvi ( I ) razred trebaju doći samo na svečani prijem prvačića, koji će se održati u područnoj školi na Sedreniku, 2. septembra u 12,00 sati.

Želimo vam sretan i uspješan početak nastave u novoj školskoj godini!

Direktorica škole
                                                                                                                   Emina Mujan